top of page

MAYA BABY COLLECTION GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

Değerli Üyemiz,

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, iyzico.com ile birlikte çalışmaktayız.

1. Bilgilerin Alınması ve Kullanımı
İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler (isim, soyad, adres, telefon ve faks no, e-posta adresi, vergi no, kredi kartı bilgileri, satın alınanlar, vb.) kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.
Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler firmamızca saklanır ve gerektiğinde sadece teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Firmamız müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.

2. Bilgilerin Doğrulanması
Müşterilerimiz kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır.
Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında firmamıza sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman info@mayababycollection.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

3. Ödeme Güvenliği
Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "3D Secure" sistemleri kulanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) firmamız tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

bottom of page