top of page

MAYA BABY COLLECTION GARANTİ VE İADE ŞARTLARI

 

Yine de herhangi bir nedenle satın aldığınız üründen memnun kalmaz veya hatalı olduğunu tespit ederseniz, almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan / tahrip etmeden ve kullanmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde, firma yetkililerimize haber vererek iade edebilirsiniz.

Sevkiyatı yapılmamış siparişleriniz için 0(216) 540 46 73 nolu telefon numarasından müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Maya Tekstil Ticaret Ebru Ertuğrul'a bildirilmelidir. Firmamız en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir problem durumunda 0(216) 540 46 73 numaralı telefon ya da buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz! (Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.)

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Kullanımın söz konusu olması halinde ise sadece üretim ve/veya malzeme hatasının sonradan belirmesinden kaynaklanan sebeplerle iade alınabilir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Maya Tekstil Ticaret Ebru Ertuğrul'a ulaştığı andan itibaren onbeş (15) gün içerisinde ürün bedeli ödeme yapılış şekline göre iade edilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumların tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile gönderilmemesi halinde ürünü iade alamayacağımızı üzülerek bildiririz.

İade edilen üründe Maya Tekstil Ticaret Ebru Ertuğrul'un hatalı olduğu tespit edilirse, kargo ücretini Maya Tekstil Ticaret Ebru Ertuğrul üstlenir (Geri ödeme yolu ile). Diğer hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti ve ödeme ile ilgili masraf ve giderler (örneğin havale masrafı v.b) müşteriye aittir.

bottom of page